Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.

Cechuje Ciebie  dokładność i  kreatywność,  masz wyobraźnię i  zdolności manualne, interesujesz się budownictwem i wykańczaniem wnętrz, lubisz tworzyć i budować?
Możesz połączyć swoje zainteresowania z pracą.

Monter zabudowy i robót wykończeniowych to zawód dla Ciebie!

W trakcie zajęć teoretycznych i praktycznych nauczysz się wykorzystania różnych materiałów wykończeniowych, używania narzędzi i sprzętu budowlanego, wykonywania prac budowlanych związanych z  wykańczaniem wnętrz, poznasz tradycyjne i nowoczesne technologie stosowne w budownictwie.

Nauka zawodu kończy się zewnętrznym egzaminem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe, organizowanym w naszej szkole przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną. Uzupełnieniem dyplomu jest suplement w języku polskim i angielskim zawierający opis kompetencji zawodowych, co umożliwia Ci uzyskanie kwalifikacji do pracy zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Możliwości zatrudnienia:

Absolwent kierunku może pracować we wszystkich firmach budowlanych
oraz rzemieślniczych, zakładach remontowo – budowlanych, wykonując prace związane z suchą zabudową, malowaniem, tapetowaniem, układaniem glazury. Może również samodzielnie wykonywać wszelkie prace wykończeniowe w domach i mieszkaniach w ramach własnej działalności gospodarczej.

Możliwości dalszego kształcenia:

Po ukończeniu nauki w branżowej szkole I stopnia absolwenci mogą kontynuować naukę w dwuletniej szkole branżowej II stopnia celem  uzyskania dyplomu technika robót wykończeniowych w budownictwie.

powrót

Skip to content